Versterker zoeken voor Beyerdynamic T90

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zinowor
  • Registratie: Juli 2013
  • Laatst online: 19-03-2024
Hallo, ik ben nieuw met de wat higher-end hoofdtelefoons dus het leek me slim om wat advies te vragen voordat ik verdere aankopen ging doen. Na veel recensies en gedetailleerde beschrijvingen van hoofdtelefoons had ik uiteindelijk besloten om voor de Beyerdynamic T90 te gaan. Ik zag deze op pricewatch voor een zeer interessante prijs en omdat er nog maar 1 van op voorraad was had ik hem ook maar meteen besteld. Mijn huidige hoofdtelefoon is de Sennheiser pc 363d. Geweldig ding, maar deze is meer om mee te gamen en heeft ook geen versterker nodig.

Ik wist voorhand al dat deze hoofdtelefoon wél een versterker nodig heeft, maar versterkers zijn al helemaal nieuw voor mij.

Ik wou dan ook graag vragen welke versterker jullie mij zouden aanraden voor deze hoofdtelefoon. Als ik het trouwens goed begrijp is het van toegevoegde waarde om ook een goede DAC te hebben, maar geluidskaarten hebben dat ook. Een goede geluidskaart zou dan eventueel die rol kunnen invullen. Momenteel heb ik alleen de Realtek HD Audio via mijn mobo.

Maar goed, ik ben voornamelijk een gamer en ik ben een redelijke pietje precies als het op muziek luisteren neerkomt. Ik luister veel muziek en ik let op de details.

Ik wil in principe liever niet meer dan 150 euro uitgeven voor een versterker, maar als ik mijn hoofdtelefoon echt tekort doe met de versterkers in die prijsklasse wil ik eventueel de portemonnee wel iets verder opentrekken.

Het zou helpen als mensen mij één prijsbewuste en één optimale suggestie zouden kunnen geven.

Alvast bedankt voor enige feedback. _/-\o_

  • brutalbasterd
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 17-07 17:03
Als je, je interne geluidskaart wilt "overslaan" dan moet je hem optisch/digitaal op de nieuwe versterker aansluiten, dan doet je versterker dienst als DAC.

welke versterker je dan moet gebruiken is een persoonlijke keuze waar ik je niet bij kan helpen.

This message was deleted