• Jboy1991
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 30-01 18:24
Hallo,

Ik kan de titel niet meer wijzigen maar het gaat omk de Philips 42PFL5028H/12 trouwens ! had typ fout gemaakt zie ik

ik heb sinds eergisteren een philips tv. De tv is erg mooi en gelukkig niks mis mee. Maar ik zit met een probleem, ik wou vandaag mijn tv toevoegen aan apparaten van mijn harmony afstandsbediening. Maar toen kwam ik er al snel achter dat logitech mijn TV niet in hun Database heeft staan.

Ik dacht toen dat dat niet erg zal zijn want dan voeg ik mijn afstandsbediening maar handmatig toe. Maar nu loop ik al tegen een probleem aan als ik een Functie Gamen wil toevoegen. Aangezien als je je afstandsbediening handmatig toevoegt heb je de functieknop Input HDMI 1 niet, aangezien je het met de normale afstandsbediening via source moet doen.

Als logitech je tv niet ondersteunt dan bieden ze andere mogelijkheden (dan geven ze bijv 4 merken met bedoeld u) dus ik dacht ik kies eens 1 van die 4. Maar toen liep ik al tegen het probleem op met het Aan en Uitzetten. De tv ging bijv niet aan als ik de opdracht gaf (wel als ik de commando via de touchescreen gaf).

Het is allemaal heel ingewikkeld om uit te leggen maar ik dacht misschien heeft iemand hier nog een mogelijkheid. Ik weet zelf dat je de knoppen allemaal kan aanpassen het enige wat je niet kan aanpassen is de OFF button en die moet juist wel aangepast worden omdat me tv daar niet mee uitgaat als ik een andere tv kies.

Iemand die mij kan helpen??

Groetjes

[ Voor 4% gewijzigd door Jboy1991 op 30-08-2013 13:10 . Reden: titel naam klopt niet ]