Toon posts:

Wifi probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal,

Ik heb een probleem met wifi, en ben best wel een leek op dat gebied.
Zodra ik mijn eigen laptop op sluimerstand zet of gewoon dichtklap krijgt de rest van de familie problemen met wifi, soms word hij erg traag en soms kunnen ze zelfs helemaal niks meer tot ik mijn laptop weer open klap en aanzet.

Heeft iemand een idee een idee waar het aan zou kunnen liggen?

met vriendelijke groet.

  • Balance
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 02-12 16:30
Window --> Configuratiescherm --> Hardware en geluiden --> Energiebeheer --> De schema-instellingenwijzigen --> Geavanceerde energie-instellingen wijzigen --> Instellingen voor de adapter voor draadloosnetwerk. Dan zowel op accu als op netstroom op 'Maximale prestaties' zetten ;).

Werkt dat niet probeer dan de gebruikelijke procedure, update je router, reset je router, reset je verbinding, reset alle clients, update je laptop, installeer de nieuwste wireless drivers, enz. Als je probleem dan nog niet op gelost is zou het fijn zijn als je wat meer details geeft, zoals welke apparaten er last van hebben, welke router je hebt, wat voor laptop je hebt, op welk besturingssysteem deze draait enz.