Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

RFID in hand... hoezo nieuws?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
nieuws: Artiest implanteert rfid-chip in hand

Waarom is zo'n actie van een artiest nieuws?

Dit concept werd/wordt al sinds 2004 in een disco in Rotterdam gedaan. En daar kon je er dan ook iets nuttigs mee doen, zoals deuren openen en betalen!

http://becklog.zeitgeist-...sich-mikochip-injizieren/
http://daten-chaos.de/200...-rfid-disco-in-rotterdam/

Volgens mij is dat toen ook wel op Tweakers in het nieuws geweest...

  • Olaf
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 23-07-2024
We schrijven zelf ook al dat het in 1998 ook al gebeurde. Ben het met je eens dat we niet aan alle gekkies aandacht hoeven te geven, maar we vonden het wel weer eens kunnen.

Verwijderd

Topicstarter
Maar waarom in vredesnaam deze gekkie aandacht gegeven?

Een RFID implanteren is niet nieuwswaardig. En deze gast doet er helemaal niets mee!
"Proof of concept" noemt hij het... Maar die proof was in 1998 al geveven. En het daadwerkelijk nuttige gebruik is al 10 jaar geleden in die discotheek gedemonstreerd. Zelfs mijn katten hebben een dergelijke RFID chip.

Dus nogmaals de vraag, waarom dachten jullie dat deze "artiest" een artikel verdiende? Het enige wat deze gast bewijst, is dat hij niet op de hoogte is van alles wat er al met RFID's gebeurd!