Maar dat moet je alsnog erg oppassen met condensatie. Ik had ook een keer vers koud leidingwater en een paar brokken ijs in m'n aquarium gegooid, maar toen kwam er toch echt wel veel condens op m'n koelblok, zelfs zo erg dat het van het koelbok op m'n videokaart droop... mayday mayday!!
Maar gellukkig had ik het vrij snel door... even de boel uit elkaar gehaald en laten droger. Werkt weer perfekt! Maar draai nu gewoon met water op kamertemperatuur zonder Peltier en dat gaat prima.
Overigens geloof ik ook niet veel van dat verhaaltje over dat je voor een Athlon een zware 300 W. voeding nodig hebt. Is wel een beetje off topic, maar zal even vertellen wat ik op m'n (simpele) 250W voeding heb draaien:
-Athlon 700@900 (1,85v) op Abit KA7
-Gold Finger
-Asus V6800 DDR
-S3 Trio 64V+ (voor dualmonitor)
-Adaptec Scsi controller
-Dynalink 128 PH Isdn
-Creative 128 Live!
-Quantum Fireball 27,3 GB
-Western Digital 6,4 GB
-Philips 40x Cdrom
-Plexwriter 8x20
-een 8x8 en een 12x12 systeem koeler
-floppydrive tuurlijk
En dat wordt allemaal gevoed door een 250W voeding en is stabile as hell!!