Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sdk1985
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 29-09 14:15
Ik ben begonnen met het maken van wat informatieve video's. Ik spreek momenteel de voiceover in met Adobe Premiere en heb hier twee problemen mee

1) als ik iets inspreek en het gaat even mis dan delete ik het bestand van de timeline. Vervolgens blijft wel op de schijf staan. Een drama om uit te zoeken welke files je kunt deleten.
2) premiere slaat de voice over op als wav, niet handig om te bewaren (ivm ruimte).

Iemand tips om dit beter aan te pakken?

(ps er staat een dode link in policy)

[ Voor 3% gewijzigd door sdk1985 op 18-08-2013 19:35 ]

Hostdeko webhosting: Sneller dan de concurrentie, CO2 neutraal en klantgericht.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pipo76
  • Registratie: Juli 2006
  • Niet online

pipo76

Pipo

Ik zou de audio opnemen en nabewerken (ruisonderdrukking toepassen en versprekingen/gekuch/ademhaling eruit; van ie dingen) met Audacity; dan het audacity-bestand exporteren als wav en die in Premiere inladen en verder verwerken met de video.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sdk1985
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 29-09 14:15
Loop mijn bookmarks even na en wil nog even vermelden dat ik ondertussen met veel plezier gebruik maak van Audacity. Zeker nu ik tegenwoordig naar .mp3 exporteer.

Audacity loste het dubbele files probleem al op maar met mp3 is het nog eens factor 10 kleiner 8) .

Hostdeko webhosting: Sneller dan de concurrentie, CO2 neutraal en klantgericht.