Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Word 2010: Probleem met Word/Beaufort/invulvelden

Pagina: 1
Acties:

  • SteffenV
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 13-05 21:26
Wellicht kan iemand mijn probleem verhelpen. Op het werk maken wij naast Office 2010 gebruik van het personeelssysteem Beaufort van Raet. In de OfficeLink omgeving, waarin correspondentie kan worden gemaakt, zijn diverse sjablonen toegevoegd met daarin de nodige macro's.

Normaliter werkt het zo dat je een sjabloon aanklikt, een persoon uit Beaufort selecteert, waarna de brief wordt samengevoegd. Ook heb je in wordt de optie in Word om invulvelden te gebruiken. Deze velden komen alszijnde een pop-up naar voren: wat je invult komt in de correspondentie te staan.

Ik heb echter 2 documenten waarbij dit proces simpelweg niet start. Na het selecteren van sjabloon en persoon start Word wel op, maar het document staat gewoon te staan zonder naar voren komende pop-ups. Heeft iemand een idee wat er aan de hand kan zijn en hoe ik het document kan "activeren"? :)

  • Mystery
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 26-09 09:10
Waarvandaan open je het document en moet je die locatie misschien toevoegen aan vertrouwde locaties in het beveiligingscentrum in Word? Het klinkt alsof het document op Enable editing mode of read-only mode staat.

Battle.net tag


  • SteffenV
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 13-05 21:26
Dank voor de reactie. De documenten (stuk of 55) staan allemaal in dezelfde map en hebben allemaal dezelfde eigenschappen dus daar zal het hem niet in zitten.