Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb in de v&a een cpu aangeboden. Alleen valt het me op wanneer ik in de v&a index ben, en ik het amd vinkje links in de kolom aanzet, ik mijn advertentie niet zie. Is dit een bug wat alleen van toepassing is op hier?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Heb je je cpu gekoppeld aan de specs van dat ding in de pricewatch? Zo niet dan werken die filters dan ook niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb dus de specs koppeling naar de pricewatch ingegeven, plus dat ik ook de categorie heb aangegeven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zoals Ciris oppert: ik heb zojuist het product gekoppeld in je advertentie waardoor de filters weer wel werken. Je kan direct bovenaan bij 'zoek product' de omschrijving tikken waarna je een aantal suggesties krijgt.

De specskoppeling was er nog niet voor ik hem toevoegde.

[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 13-08-2013 10:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Helemaal opgelost zo, al was ik wel in de veronderstelling dat ik de stappen van, en de specs-ingave en de categorie-keuze in orde had..

Iig. dank voor het mee denken tot zover


Edit: Je hebt gelijk, de product keuze was niet in orde 8)7

[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 13-08-2013 10:31 ]