Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • glenn456
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 11:10
Hallo

ik weet niet of ik het hier helemaal goed post.

Ik heb een Dell vostro 220 pc met windows 7. is rond de 3,5 jaar oud. er zit een intel core 2 duo in e7300 op 2.6ghz
Ik heb er zelf een een anderen videokaart ingezet (hd7770 ghz) en de voeding vervangen. systeem werkt top snel genoeg.

maar nu ik windows 7 heb. het heeft eerste 2 weken top gewerkt. heb ik dat mijn pc ineens heel traag is voordat hij opgestart is ben je een half uur verder. windows geeft foutmeldingen over dat het profiel niet geladen kan worden. (C:\windows\system32\config\systemprofile\desktop refers to a location that is unavailable.) explorer.exe kan ik ook niet openen. het is onmogelijk om iets te doen op de pc als je taakbeheer wilt open moet je lang wachten.

ik heb gekeken bij de hdd in broncontrole en die is constant op 100% er is dan een proces wat er steeds tussen staat. er zijn er meerde van.en die 100 % gegevens leest een schrijft. hij schrijft op het bestand master file table.

wat ik toen gedaan heb ik de kast open gemaakt en de kaart lezer losgekoppelt en alles wat niet nodig was. alleen muis/toetsenbord liet ik aangesloten. toen deed de pc het gewoon weer als altijd. nu heb ik de rest van de randapparatuur weer aangesloten.(wifi stick E.D) en nog steeds werkt de pc goed.

1.5 week later is het zelfde probleem weer terug. ik heb toen weer de kaartlezer er ingezet. en hij deed het weer. nu weer 1.5 later is het probleem weer terug. pc traag en niet meer te werken

mijn vraag wat is dit? ik heb al gezocht op google en aan mensen gevraagd die wel handig zijn met pc's maar zij weten dit ook niet. iemand een idee? :(

Alvast bedankt

  • Tens
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 09:27
Lijkt op een probleem wat ik gehad heb (quadcore, gigabyte bord en win7 64):
(Nieuw) aangesloten apparaat op usb veroorzaakt 100% diskgebruik (oa ook in file repository), met als gevolg extreme responstijden, en dus een 'dood' niet reagerend systeem. Bij volgende boot bleef systeem zoeken naar (drivers van)usb apparaten, soms één minuut, soms veel langer.

Voor mij was de oplossing: alle usb apparaten uit apparaatbeheer verwijderen, opnieuw moederbord drivers installeren, en daarna één voor één weer usb apparaten aansluiten en zo nodig drivers installeren

if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor


  • glenn456
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 11:10
ik ga dit proberen. bedankt voor de tip.

ik zag dat ik de eerste bios versie had en deze is inmiddels al 7 versie's verder, heb ik ook geupdate.
zou dit het probleem ook kunnen verhelpen?