Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • krokesterd
  • Registratie: Augustus 2013
  • Laatst online: 25-03-2024
Op mijn vorige Samsung, de S Advance, drukte ik op de home- en powerbutton voor een printscreen. Op de Galaxy SII Plus werkt dit anders. Weet iemand hoe je een printscreen maakt op deze telefoon?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ERIKvanPAASSEN
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 21-04 21:18

ERIKvanPAASSEN

Bug Killer

Met een beetje Googlen had je dit natuurlijk prima zelf kunnen vinden:
https://www.google.nl/sea...galaxy+s2+plus+screenshot

Eerste resultaat:
Het kan wel, ik heb ook de Samsung Galaxy S2 plus. Ik ging heel internet afzoeken hoe je een screenshot moest maken. kwam ik telkens uit met de homeknop en de uitknop. heel veel keer geprobeerd maar het werkte niet. nu net lees ik dit en heb het nog een keer geprobeerd maar dan langer ingedrukt gehouden. en het werkte :D Dus ik kan nu gewoon screenshots maken met de Samsung Galaxy s2 plus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • krokesterd
  • Registratie: Augustus 2013
  • Laatst online: 25-03-2024
Ik snap al wat ik verkeerd deed. Bij mijn vorige mobiel drukte ik eerst de home knop in en daarna de power button. Bij deze moet je het precies op hetzelfde moment indrukken.

Bedankt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janvanduschoten
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 07:17

janvanduschoten

Moderator Mobile

Nr. 346

Hallo& welkom :)

Volgende keer graag eerst even zelf zoeken en ook de handleiding van je telefoon doorlezen. Daarin staat namelijk hoe je toestel werkt :)

Lees voor je een topic opent eerst eens Het algemeen beleid, daarin staat wat we van een topicstarter verwachten.

Post op persoonlijke titel, tenzij in het blauw


Dit topic is gesloten.