• Extigo
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 09:47
Sinds gisteren ben ik de trotse eigenaar van een Samsung UE32F5500 voor in mijn slaapkamer. Echter heb ik een klein probleem met de lengte van de stroomkabel. De kabel kan nu wel in het stopcontact, maar dan is deze niet mooi weggewerkt. Nu begreep ik van de verkoper van de Foka dat deze kabels los te koop zijn in allerlei lengtes, maar ik kan ze niet vinden. Iemand enig idee waar ik deze kabels kan vinden?

De kabel ziet er als volgt uit:
Afbeeldingslocatie: http://www.qpartsdirect.com/images/2-Prong-Power-Cord-for-Samsung-UN55ES6150FXZA-TV.jpg?osCsid=0tbpj96q0fb83dud6t6kimbl10

Uiteraard dan wel met een EU stekker ipv US.

[ Voor 21% gewijzigd door Extigo op 02-08-2013 08:00 ]


  • CyBeR
  • Registratie: September 2001
  • Niet online

CyBeR

💩

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.


  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 05-02 19:26

sebastius

Laten we lekker link gaan doen


  • Extigo
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 09:47
Ik had zelf ook wel het vermoeden dat het een standaard snoertje zou zijn. Echter lijkt de aansluiting net wat anders dan degene hierboven. Maar ik zal het eens proberen. In ieder geval bedankt en dit topic mag dus gesloten worden.

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 05-02 19:26

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Klopt, sommige zijn wat hoekiger gemaakt, andere wat ronder. Deze originele van je is wel haaks, wil je dat, dan zul je even nog moeten zoeken.