Toon posts:

Voeding dood

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sorry search werkt niet en heb hier haast mee :-( mijn excuses

Ik kwam tot de ontdekking maandag dat mijn PC niet meer aan wil. Ik dacht meteen aan de voeding die misschien dood is. Na te hebben gebeld met de winkel waar ik mijn systeem heb gekocht zeiden ze dat het misschien ook aan mijn moederbord kan liggen.

Ik heb nadat ik zondag mijn PC heb uitgezet niet in mijn kast geknutseld, dus daar ligt het niet aan. Ook de kables zitten er allemaal goed in.

Nu is mijn vraag:
Hoe kan ik controleren of mijn voeding stuk is of dat het mijn moederbord is?

Ik kan natuurlijk een andere voeding pakken en proberen of alles werkt (dan ligt het niet aan mijn moederbord), maar ik heb geen voeding bij de hand.

Iemand een idee

Verwijderd

Gaat de ventilator van de voeding draaien?
Gaan er lampjes aan zodra je er power op zet?
meer info please... (let op details)

Verwijderd

multimeter ?

Verwijderd

Topicstarter
Er gebeurt helemaal niets!!!

ik hoor alleen de klik van de knop.

  • Kev0867
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 12-12-2020
alle 2 kapot??

Verwijderd

Je voeding hoeft niet kapot te zijn. Ik neem aan dat je ATX hebt, en dan schakelt je voeding in via je mobo. Probeer eens met een draadje de groene kabel van je mobo stekker te verbinden aan een zwarte. als je voeding dan start [zolang je groen en zwart hebt verbonden moet voeding werken] is je voeding okee, anders is het je mobo. heb het zelf ook gehad, was ook me mobo.

Verwijderd

kijk op http://onno.dhs.org/gotsearch voor de search

Verwijderd

Heel misschien heb je wel de ATX voedingskabel verkeerd om gemonteerd. Dat kon een tijd geleden erg makkelijk bij AOpen mobo's. Controleer dat maar eens. Brand het ledje op je mobo? Heb je misschien een netwerkkaart met WoL? Zo ja, brand daar het ledje op?
Pagina: 1