Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Samsungs nieuwe 840 EVO-ssd's

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
typo bij software en firmware. In de eerste tabel bij de 120GB drive, geformatteerde capaciteit "111.79MB", moet GB zijn geloof ik ;)

Verwijderd

Sterker, moet dan GiB zijn. :p

  • Gummbahla
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 05-11 10:50
Verder staat er bij de conclusie 2 x een 500 GB schijf. De laatste moet 750 GB zijn :)

Verwijderd

Topicstarter
en ook werken enkele testcombo's niet

  • jesper86
  • Registratie: Juni 2008
  • Niet online
Laatste regel van de conclusie: een zeer goed-behoordeling

Verwijderd

In het artikel wordt gesproken over de controller, namelijk dat er drie Cortex A4 cores op 400 mHz draaien, terwijl de controller in de vorige generatie nog op 300 mHz tikte. Dit zijn natuurlijk Cortex R4 cores.

http://nl.hardware.info/r...bowrite-en-mex-controller

  • H!GHGuY
  • Registratie: December 2002
  • Niet online

H!GHGuY

Try and take over the world...

Het moge bekend zijn dat het schrijven naar tlc-geheugen in de 840-serie wat traag is. Dat is inherent aan de technologie: bij tlc-geheugen worden drie bits per cel opgeslagen, wat meerdere schrijfcycli op een enkele cel met zich meebrengt. Dit is vanzelfsprekend niet parallel te doen, aangezien het dezelfde cel is. Dat is ook de reden dat tlc-geheugen een stuk trager is dan mlc- en slc-geheugen, waar respectievelijk slechts twee en één bit naar elke geheugencel geschreven hoeft te worden.
Het beschrijven van een TLC-NAND cel is trager omdat het moeilijker is voor de hardware om de juiste lading aan te brengen. Er moet namelijk heel erg nauwkeurig gemeten worden tijdens het schrijfprocess - dit zorgt ervoor dat het langer duurt om een stabiele en correcte waarde te verkrijgen.
Het lezen is trouwens voor dezelfde reden trager - het duurt langer om de juiste spanning te meten aangezien de marges klein zijn en het langer duurt vooraleer de meting stabiel is.

ASSUME makes an ASS out of U and ME


  • willemdemoor
  • Registratie: Januari 2008
  • Niet online

willemdemoor

Redacteur
Foutjes aangepast
Pagina: 1