GPU oververhit toshiba p300d

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Monkeydancer
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 02-10 21:14
Beste mensen,

Ik heb hier een laptop aangeboden gekregen ter reparatie. Ik heb deze opengemaakt, schoongemaakt en nieuwe high performance compound op de cpu aangebracht. Echter dit: de interne koelblok+fan koelt ook tegelijkertijd de gpu. Deze gpu is afklikbaar. De afstand tussen het koelblok en gpu is 1,5mm ongeveer. Echter, bij het demonteren van de koelblok is de thermal pad eraf gescheurt. Ik heb geprobeerd om er maar koelpasta erop te doen maar dat is helaas niet voldoende. Ik moet echt koelpads erop gaan monteren.

Ik kan echter nergens een verkoper vinden. Of de shops zijn failliet of ik zie alleen coollaboratory liqiud pads. Weet iemand waar ik thermal pads kan krijgen. Ik heb alleen maar 1 velletje nodig.

Nog even over de toshiba laptop: er zit een echte design fout erin. De koelblok kan verstopt raken met stof en het is erg moeilijk om het uit de rooster te krijgen, doordat de rooster gewoon te fijn is (luchtgangen zijn te smal).

Monkey business: pay peanuts, get monkeys


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

http://highflow.nl/
http://www.aquatuning.nl/

deze shops hebben dat zeker!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • h4ze
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 13-09 19:45
De liquid pads zijn te dun ;)
http://www.highflow.nl/to...ll-cover-40x20x1-5mm.html
Of ze groot genoeg zijn weet ik niet iig wel 1.5mm.

Rest van de lijst
http://www.highflow.nl/?s...&dispatch=products.search

[ Voor 33% gewijzigd door h4ze op 24-07-2013 18:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Monkeydancer
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 02-10 21:14
Zijn thermal pads voor waterblokken ook te gebruiken voor gpu? of toch een ander soort voor nodig? Nog bedankt voor de tips. Laat het me weten als er meer shops zijn :)

[ Voor 26% gewijzigd door Monkeydancer op 24-07-2013 20:03 ]

Monkey business: pay peanuts, get monkeys