Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GrandiJoos
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 07-04 16:59
Beste medeTweakers,

Eindelijk ben ik dan ook overtuigd van het nut van een tablet en mijn oog is gevallen op de Asus Transformer 300T.

Nu is een maandje geleden de opvolger van de prime aangekondigd (Tweakers artikel), maar dat duurt me te lang en die wordt me waarschijnlijk te duur met 500 a 600 Eurie.

Mijn vraag is: moet ik de 300T nu kopen of zal hij in prijs gaan dalen?
Misschien slim om het wat algemener te stellen: dalen tablets in het algemeen in prijs als er een opvolger wordt aangekondigd?

Ik kan me voorstellen van wel omdat leveranciers van de voorraad af moeten. Aan de andere kant zal de levering al een tijdje gestopt zijn (is het geval voor de 300T) en dus zal de voorraad niet erg groot meer zijn.

Ik zie net dat de 300T 32Gb Wit sterk aan het dalen is in prijs.
De 300T 16Gb zwart en goud blijven stabiel (zijn beiden wel lager kort geweest).

Andere oudere tablets van Asus tonen in het algemeen geen dalingen als er nieuwere modellen uitkomen en ik verwacht het eerlijk gezegd ook niet binnenkort voor de 300T maar ik vroeg me af of ik iets over het hoofd zie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 91626

Ik denk dat je blij moet zijn als je een paar zaken vind die je 20% korting geven want de grote jongens doen vaak niet aan uitlaad-verkoop en verwijderen een oud product gewoon uit het assortiment! Ik zou er dus niet te lang mee wachten om hem te kopen, dit levert te weinig op?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GrandiJoos
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 07-04 16:59
Dank.

Ik werd trouwens ongeduldig en heb hem zojuist besteld. (speel al weken/maanden met de gedachte)
Wilde eerst de 50 Euro goedkopere witte bestellen maar beide aanbieders hebben hem niet meer op voorraad. Dus toch de 16Gb zwarte besteld.

De toekomst zal leren of wachten me geld had bespaard, maar nu heb ik iig langer plezier van het speeltje :)