zwart/ donker van samsung lcd tv doet het niet meer

Pagina: 1
Acties:

  • vincentc
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 25-06-2025
Ik heb een Samsung lcd tv waar sinds kort de met name zwarte/ donkere kleuren meestal verkleurd zijn.
Deze donkere kleuren zijn nu rood/paars/blauw/roze/groenig van kleur en blokkerig.

Ik heb het idee dat het erger wordt als de tv wat langer aan staat, maar dat weet ik nog niet zeker.

Voorzover dat interessant is, maar wellicht voor de toekomstige nieuwe tv om rekening mee te houden.
Kan dit veroorzaakt zijn doordat de tv een hele dag heeft aangestaan zonder dat het intractieve tv kastje heeft aangestaan? De hele dag heeft dus in beeld gestaan "Druk op an knop om de tv ontvanger aan te zetten.". Deze tekst verspingt wel om de 2 seconden.

Als dit niet de oorzaak kan zijn, wat dan? (De tv is ongeveer 8 jaar oud denk ik)

Is het op te lossen?

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14:36

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Klinkt als een backlight die een beetje opgebrand is of overbelichte LCD's.Die tekst zal wit zijn...dan moeten alle pixels aan staan. Is er niet zo heel goed voor.

Als het al te verhelpen is kost je dat vermoedelijk meer dan een nieuwe TV. Ik zou zeggen: ga even langs een zaak die TV's verkoopt (niet zijnde de Mediamarkt, die gasten weten meestal minder van TV's als mijn deurkruk :P ) en leg het ze voor. Die zullen ws bevestigen dat het er niet goed voor was, en dan kun je meteen een nieuwe uitzoeken ;)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)