Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

HP printer accepteert geen huismerk cartridges

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Na aanschaf nieuwe laptop met Windows8 deed mijn HP all-in-one printer 1050A het niet meer.
Ik moest wrsch. updaten met een nieuwe driver.
Helaas, HP accepteert mijn goedkope cartridges niet. Dat melden ze zodra de driver geïnstalleerd is.
Ik kan kiezen uit: nieuwe cartridges aanschaffen, en annuleren.
Gevolg: ik kan mijn printer niet meer gebruiken.
Wie kent dit probleem, en weet hier een oplossing voor (behalve natuurlijk HP cartridges aanschaffen!)
Graag zou ik reacties krijgen.
pietvankempen

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-11 11:58
Maar deden de huismerk cartridges het wel voordat je de nieuwe laptop aanschafte? Of is dit de eerste keer dat je huismerk cartridges gebruikt?

Desktop | Server | Laptop


Verwijderd

Topicstarter
Ja, rupie, ik gebruik ze al langer.
Ik vind het fijn dat je je erin verdiept; bedankt.
groet,
piet

  • Admiral Freebee
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Meestal moet je eerst (handmatig) de printkoppen reinigen na het installeren van niet originele cartridges. Mijn HP printer klaagt ook, en weigert te printen tot ik een reiniging heb uitgevoerd.

  • ebia
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 25-11 13:15
Al een rollback van de driver uitgeprobeerd? De printer al aangesloten op een andere (windows 7) machine? Al andere cartridges geprobeerd / cartridges één voor één eruit gehaald en er weer ingestopt?