'US' lampje knippert langzaam. Internet werkt wel.Iets fout?

Pagina: 1
Acties:

  • Stab
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 30-12-2024
Ik heb kabel internet van UPC. Had onlangs een tijdje problemen, maar die zijn uiteindelijk door een monteur opgelost. (zat iets los in de wijk-kast). Had om de modem uit te sluiten ook een nieuw modem gekregen.

Nu werkt het internet weer, maar zie ik nog wel het 'US' lampje op dit modem knipperen. Het knippert niet elke seconde (zoals het doet als er verbindingsproblemen zijn), maar elke paar seconden blijft hij even uit en gaat dan weer aan.

Op zich werkt internet nu goed en elke keer als ik een speedtest doe haal ik de beloofde waarden met een ping van altijd onder de 10 ms.

Online gamen gaat me ook goed af, maar vraag me toch af of dit niet op een probleem duidt.

Wat denken jullie?

  • Perkouw
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 02-12 16:17

Perkouw

Moderator General Chat
Wat heb je zelf al gezocht en gevonden ? We verwachten hier op GoT wel eigen inzet, het is hier geen helpdesk. Bovendien kan het handig zijn te vermelden welk type router/modem je hebt van UPC.