[MMORPG] Gloria Victis

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Afbeeldingslocatie: http://www.computerandvideogames.nl/wp-content/uploads/Gloria-Victis-logo.jpg

GLORIA VICTIS

War over Sacred Land

Since the fall of the first civilization, Etherians and Askas both claim to be the rightful owners of the holy grounds of their ancestors. Wars and crusades failed to settle the ages-long conflict, only extending the cultural schism.

The world of Gloria Victis is inhabited by four culturally-distinct nations. Each of them is a reflection of a nation that actually existed in the medieval ages. Travel alone or in company, on foot or riding a mount. Explore open and diverse world of Gloria Victis admiring its natural beauty.
Afbeeldingslocatie: http://www.computerandvideogames.nl/wp-content/uploads/screeny14.png
Gloria Victis is een MMORPG die op dit moment ontwikkeld wordt door Black Eye Games. In eerste instantie zou de game niet ontwikkeld worden door een mislukt Kickstater Project, maar uiteindelijk werd er toch genoeg geld opgehaald.

Op dit moment zit deze game in de Pre-Alpha fase en ben ik uitgenodigd om de game te spelen. De game ziet er ongelofelijk mooi uit; de flora en fauna zijn erg gedetailleerd en de belichtingen zijn subliem. De makers hebben voor hun game experts ingehuurd die zijn gespecialiseerd in de middeleeuwse architectuur en middeleeuws interieur. Alle wapens, armor, items en steden zijn dus 1-op-1 replica's.

Ik heb erg hoge verwachtingen van deze game! Het gevoel wat ik bij deze game heb, is hetzelfde als dat ik had toen ik voor het eerst Morrowind speelde...

Hieronder wat links naar screenshots, video's etc:
Screenshots: http://gloriavictisgame.com/media.php
Video: YouTube: Gloria Victis MMO

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ryatzu
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 16:21
Waar kan je je aanmelden voor alpha/beta?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Klinkt zeker leuk..alleen waar het schoentje meestal knelt bij dit soort games is toegankelijkheid.

Ik ben zeker in voor een hard-core MMORPG die lijkt op Morrowind/Daggerfall, probleem is alleen dat dit soort indie bedrijven meestal nog nooit hebben gehoord van een degelijke UI waar je alles een beetje gemakkelijk kan vinden. Zelfs als IT'er gruwel ik af en toe van de UI's die ik in vergelijkbare projecten heb gezien, bijvoorbeeld Mortal Online.

Zou je wat meer details kunnen geven? Is het perma-death of niet? Speelt het als WoW of is het een echte Sandbox? Focus op PvP zoals Darkfall of meer op craften zoals Mortal Online? Zijn er levels of alleen skills? Is er housing? F2P of B2P of Subscription? Zijn er quests of is het puur player-driven/Roleplaying?

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 26-06-2013 08:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ryatzu schreef op dinsdag 25 juni 2013 @ 19:26:
Waar kan je je aanmelden voor alpha/beta?
Ik ben, vanwege mijn website, uitgenodigd om een kijkje te nemen tijdens deze Pre-Aplha. Ik zet hieronder de link naar de website waar je ocntact op kan nemen met de studio/ontwikkelaar. Wellicht dat ze je toevoegen met een account.
Verwijderd schreef op woensdag 26 juni 2013 @ 08:37:
Zou je wat meer details kunnen geven? Is het perma-death of niet? Speelt het als WoW of is het een echte Sandbox? Focus op PvP zoals Darkfall of meer op craften zoals Mortal Online? Zijn er levels of alleen skills? Is er housing? F2P of B2P of Subscription? Zijn er quests of is het puur player-driven/Roleplaying?
De game is een sand-box game, een open wereld waarin je tussen dorpen en steden zal kunnen reizen.

De focus ligt vooralsnog op exploration maar op de website is wel al te lezen dat de game zich zal gaan focussen op PvP door middel van knight-tournaments, belegeringen van kastelen en heuse kruistochen.

Er zullen classes en professions aanwezig zijn in de game en ook zal er veel geinvesteerd worden in het craften.

Aangezien de game geen echte plot zal hebben, maar een levendige middeleeuwse wereld moet gaan worden, zul je mogelijkheden genoeg hebben hoe de game te spelen. Je kan je wel aansluiten bij gildes, je mengen in de 'grote oorlog' of gewoon lekker je eigen gang gaan.

Er zijn echter wel degelijk quests. Er wordt gesproken over multi-patch sidequests in steden en kleinere settlements. Verder kan ik melden dat er gebruik gemaakt wordt van ranged, melee en mounted combat. Magie is ook aanwezig in de game.

Ik kan jullie op dit moment nog niet alles vertellen, simpelweg omdat ik zelf nog niet alles weet. Ik heb de game nu een paar keer gespeeld maar ik moet nog aardig wennen. Ik hou jullie op de hoogte!

Wil je een kijkje nemen op de site: www.gloriavictisgame.com

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
De eerste pre-alpha beelden zijn online verschenen!

Hieronder de youtube link:
YouTube: Gloria Victis - Pre-alpha gameplay footage

De beelden zijn voorzien van commentaar, en laten ook veel combat zien!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hieronder een link naar een artikel wat ik geschreven heb (ik weet dat het een doodzonde is om je eigen website te linken maar deze game is erg onbekend en bijna geen andere site besteed er aandacht aan. Vergeef mij deze keer!). Daarin staan nieuwe screenshots en staat vermeld dat Black Eyes Games nieuwe geluiden heeft toegevoegd aan de game. Verder gaan ze deze maand werken aan de mechanics en aan het maken van nieuwe steden en dorpen.

http://www.computerandvid...oier-of-ligt-het-aan-ons/

Ik moet nog even kijken hoe ik de thumbails voor elkaar krijg, vandaar dat ik de screenshots nog niet op Tweakers gepaatst heb.

[ Voor 38% gewijzigd door Verwijderd op 19-08-2013 14:28 . Reden: screenshots waren te groot. ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ves
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 15:07

Ves

A gadget addicted Bounty

Weer een nieuwe video van de game

YouTube: Gloria Victis - Gameplay Trailer 2015


Meest recente changelog

Changelog v.0.5.3

Gameplay:

– Made changes to the balance of the weapons damage and the character’s base damage
– Made changes to the balance of the statistics of the NPC townsmen, guards and enemies
– Added a timer counting the time to start the next “Valley of Death” tournament
– Added the NPC companions to the “Valley of Death” tournament who are supporting a losing team
– Replaced the critical strikes of the NPC enemies with the minimum-maximum damage interval
– Added the names of the capture-able locations on the map

Fixes:

– Optimized the server-side player’s area of interest management system (please report if you will see ghosts or any objects that aren’t being loaded properly)
– Fixed an issue causing that the items icons used to remain on the screen
– Fixed an issue allowing to duplicate items with fast clicking in the NPC shop window
– Improved the visuals of the quick access bar – empty slots are not filled with the black background anymore
– Reworked the characters’ position synchronization system – frequency of the synchronization depends on the speed of the character’s movement

Known issues:

– Some parts of text in the settings window are not being displayed properly; the window will be reworked in the nearest future

Game PC 2024 | Star Citizen Profile


  • -MD-
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 30-08 22:16
Ik zocht het bijbehorende topic, al een tijdje in ontwikkeling zo te zien.
Voor de geïnteresseerden: op Steam vandaag/morgen voor een tientje te verkrijgen.
Pagina: 1