epp1 truc dell

Pagina: 1
Acties:

  • lappro
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 26-06 12:36
Voor de aankoop van een nieuwe laptop heb ik het een en ander afgezocht en kwam ik op een dell laptop uit.
Daarmee kwam de volgende stap, de kortingscodes langsgaan. Hierbij zat dus ook de epp1 truc die vrij algemeen bekend is in het specifieke topic voor kortingscodes voor de dell site.

Nu komt het er op neer dat je dan dus moet opgeven dat je voor een bedrijf werkt, wat ik niet doe op het moment. Betekend dit dan dat de truc niet voor jou geschikt is?

Gezien ik hier tot het moment van betalen niets over gezien heb, heb ik het idee dat veel mensen die anders oplossen of zit ik hier fout mee?

Sorry voor het eventueel korte bericht maar hoop nog gebruik te kunnen maken van een andere korting die tot vanavond 12:00 duurt en heb dus relatief weinig tijd.

Alvast bedankt :)

  • wrstylo
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 23-06 14:00
Kijk eens op de eerste pagina van dit topic ;)

http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1508648

Verwijderd

rabobank werkt altijd, klm ook.

in principe kan je invullen wat je wil, dit word bijna niet gecontrolleerd...

ook door de telefoon geven ze je korting als je er omo vraagt (epp korting) maar dan kan je geen cashback gebruiken meer (dus vul lekker rabobank in , dan komt het goed)

  • Camo
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 04-07 21:37
student werkt ook