Feedbackloop uitschakelen

Pagina: 1
Acties:

  • Poltergeist
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 10-03 11:59
OK, het probleem is dat ik m'n geluidskaart (Soundblaster Live, de eerste versie met extra kaartje) heb aangesloten op een mengpaneel (BOSS BX8). Daar heb ik ook enkele synthesizers aanhangen. Nu wil ik het geluid dat uit de synths en uit de computer komt tegelijkertijd opnemen op dezelfde computer. Je raadt het al: zo snel ik de Line-in aanzet (zodat ik kan gaan opnemen) krijg ik een feedbackloop waar je eng van wordt.

Kort en goed: is er een manier om er voor te zorgen dat het geluid wat binnenkomt via de Line-in wel op te kunnen nemen (in cooledit 2000), zonder dat het doorgestuurd wordt naar de line-out.

  • Jag
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22:45

Jag

Ik snap het probleem niet. Als je nou gewoon de line in niet weergeeft maar wel opneemt (instellen in mixer op pc), dan heb je geen feedbackloop.

Verder, ik heb zelfs wel een opname gemaakt met minidisc die ik ook op de line in had aangesloten op de opnamen te kunnen beluisteren. En uiteraard vergat ik een keer om uit te zetten dat de line in werd weergegeven -> feedback. En ook nog eens midden in de nacht. Op zo'n moment denk je echt dat de wereld vergaat of op zijn minst je apparatuur, zo'n keiharde feedback, ik begon uit paniek overal stekkers eruit te trekken :P.

  • Poltergeist
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 10-03 11:59
Ik voel me zo :0 . What U hear stond nog ingeschakeld, tja dan werkt het niet.