Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Foutje in de poll, rondleiding door tweakers.

Pagina: 1
Acties:

  • taeke18
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 31-10 00:43
Hallo Redactie,

Er is op de website gevraagd wie wil er een rondleiding, vooraf meteen het gevoel ja ik wil de rondleiding.
Nu blijkt ik kan niet, maar ik kan mijn ja ik wil niet aanpassen.

poll: Zin in een rondleiding bij Tweakers?

Mvg,
Taeke

Verwijderd

Dit is wel heel vriendelijk om te melden dit mag best worden meegenomen door de crew ;). Misschien kan men een andere datum voor jou vinden.

  • Wilbert de Vries
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 07-10 20:49

Wilbert de Vries

Ex-hoofdredacteur
(jarig!)
Hoe weet je dat je niet kunt? Er is helemaal geen datum bekend...

  • pino85
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 00:46

pino85

Im just a Bird in the Sky

Hij bedoeld in mijn ogen het volgende, wat als ik nu op ja heb geklikt en achteraf blijkt dat ik niet kan? ik kan mijn stem dan niet aanpassen naar nee ik kan toch niet, of iets in die trant. ;)
Maar inderdaad omdat er nog geen winnaars zijn gekozen ( de poll sluit pas de 20e) kan je mocht je worden uitgekozen altijd aan geven ja ik kan een bepaalde datum niet, oftewel no worries ;)

[ Voor 83% gewijzigd door pino85 op 15-06-2013 12:56 ]

Liefhebber van Tweakers