Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Lotes Notes MAILTO standaardprogramma openen

Pagina: 1
Acties:
  • 130 views

Verwijderd

Topicstarter
Beste leden van Tweakers,

Ik probeer bij een gebruiker de snelkoppeling mailto terug te vinden van Lotus Notes.
Deze staat er niet meer tussen bij Configuratiescherm>Alle Configuratiescherm-onderdelen>Standaardprogramma's>Koppelingen instellen

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-11 11:58
Welkom bij GoT!

Misschien dat je de volgende keer ook even aan kunt geven wat je zelf al gevonden heb via bv. Google.

Lees dan, voordat je een nieuw topic maakt, ook even de regeltjes door, dan weet je precies wat er hier wel en niet kan/mag en waaraan je startpost moet voldoen.

Het is op GoT de bedoeling dat je eerst zelf op zoek gaat naar een oplossing voor je probleem alvorens je hiervoor een topic aanmaakt. Dat je in configuratiescherm hebt gekeken is pas stap 1. Welk OS gebruik je? Wat als je bij google gaat zoeken naar het ontbreken van het url:mailto protocol? Wat gebeurd er als je Lotus instelt als default mailprogramma (via "Standaardprogramma's instellen")?

Dit topic gaat dus op slot!

Desktop | Server | Laptop


Dit topic is gesloten.