Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • faust2016
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 08-10 13:08

faust2016

You yes have my shirt

Topicstarter
Oma heeft voor haar verjaardag een blu-ray speler gehad en wilde sowieso al een nieuwe, platte TV hebben (ze heeft nu nog een CRT). Dit is dus nog een extra zetje in de rug om eens te kijken voor wat nieuws.

Een aantal selectie criteria zijn:
-32 inch
-Rond de 300 euro. Iets duurder (of goedkoper) kan ook.

De TV hoeft niet per se super dun te zijn, omdat dit ook vaak gepaard gaat met 'minder vol' geluid. Een extra speaker-set oid hebben we geen zin in, omdat het allemaal zo simpel mogelijk moet zijn.

Nog een puntje: Skype, Internet, e.d. is allemaal niet overbodig. Mijn oma heeft geen internet, en wil ook niet lastiggevallen worden door meldingen over dit soort mogelijkheden.

Een willekeurige TV uit de PW selecteren is niet zo moeilijk, maar ik ben juist op het gebied van simpliciteit op zoek naar wat advies. Mijn oma is niet bepaald een tech-oma, dus heft liefst een TV die je gewoon aanzet en dat Ned1 in beeld komt. Bij mijn eigen Pana-plasma krijg je bijvoorbeeld een drop down menu in beeld met welke bron je wil selecteren (DVB-T/DVB-C/Analogue enz.) en dat soort omslachtigheden proberen we zoveel mogelijk te vermijden.

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09-09 13:58

NMe

Quia Ego Sic Dico.

De meeste TV's die ik ken onthouden gewoon de vorige bron van input die je gebruikt hebt. Als je oma kabel heeft maar wel het digitale aanbod wil gebruiken is het misschien ook leuk om naar CI+ te kijken, dan heb je je tuner gewoon in je TV zitten en kun je die digitale zenders gewoon vanaf de TV bedienen zonder extra afstandsbediening.

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


  • MaZeLe
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 23:02
Ik heb 2 jaar geleden voor hetzelfde dilemma gestaan voor mijn opa en oma. Toen al gekozen voor een CI+ module in combinatie met een Samsung televisie. Mijn opa en oma zijn hier zeer tevreden mee. De TV doet wat ze willen, de beeldkwaliteit is goed en ze hebben geen last van meldingen van enig aard. Het budget was toen wel €500, maar zij wilden dan ook 40". Uiteindelijk de 40D5000 gekozen. (Misschien is er een nieuwere serie die de door jouw gewenste grootte heeft?)

  • Dimens
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 07-01-2024
faust2016 schreef op zondag 09 juni 2013 @ 15:26:
Bij mijn eigen Pana-plasma krijg je bijvoorbeeld een drop down menu in beeld met welke bron je wil selecteren (DVB-T/DVB-C/Analogue enz.) en dat soort omslachtigheden proberen we zoveel mogelijk te vermijden.
Niet geheel relevant aan het topic, maar toch misschien handig voor jou om erbij te zeggen is dat je in het hotelmenu van een Panasonic televisie de standaard input kunt instellen.

-/V (op tv) + 3x AV (op afstandsbediening)

Bij Initial INPUT kun je een standaard input kiezen. Wel van de rest afblijven of eerst inlezen wat het inhoudt. Je kunt daarmee je Panasonic televisie aan gort helpen.

  • S1NN3D
  • Registratie: Oktober 2011
  • Niet online
Ik zou zeggen aangezien de eisen niet al te hoog zijn gewoon de tv kopen die oma mooi vindt om te zien. Ze geven echt wel beeld hoor. En dat je zelf in het begin moet klooien geeft aan dat het "niet-tech" zijn misschien een beetje in de familie zit. ;) Daar is een erg eenvoudige oplossing voor, zie de reactie van Dimens.

  • faust2016
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 08-10 13:08

faust2016

You yes have my shirt

Topicstarter
S1NN3D schreef op maandag 10 juni 2013 @ 07:18:
En dat je zelf in het begin moet klooien geeft aan dat het "niet-tech" zijn misschien een beetje in de familie zit. ;)
Voorbeeldje was alleen ter illustratie, en misschien een beetje overdreven :+. Zou mezelf niet direct als 'niet-tech' omschrijven
Bedoelde er alleen maar mee te zeggen dat er zo min mogelijk poespas op hoeft te zitten.

Afgaande op deze review http://reviews.cnet.co.uk...32eh5000-review-50010722/ zou deze tv mooi in de eisen passen pricewatch: Samsung UE32EH5000
Voldoet aan alle eisen, en niet te veel onnodige extra's.

  • S1NN3D
  • Registratie: Oktober 2011
  • Niet online
Het was ook maar een geintje. ;)

On topic:
Ik zou gewoon die tv gaan halen. Je weet gewoon dat je in deze prijsklasse geen top beeldkwaliteit hoeft te verwachten. Het is een vrij simpel model dus een kwestie van kopen, plaatsen, aanzetten en kijken met dat ding. :+
Pagina: 1