Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Problemen Media Keys HID-Keyboard

Pagina: 1
Acties:

  • Netsrek
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Ik ben al een tijdje in het bezit van een bluetooth setje toestenbord + muis van microsoft. Het toetsenbord heeft altijd perfect gewerkt op een XP machine. Nu is er een probleem ontstaan sinds ik het toetsenbord heb aangesloten op een nieuwe Win7 machine.

Type toestenbord: Wireless Optical Desktop for Bluetooth Keyboard

Probleem:
Op de XP machine werkte alle media toetsen van het toetsenbord perfect. Hieronder vallen dus onder andere volume/next/play pause etc. etc. Het toetsenbord bevat in totaal 17 van deze mediaknoppen.

Nu werken deze mediatoetsen niet meer onder de Win7 machine.

Wat heb ik al gedaan:
De nieuwste Microsoft software incl. driver gedownload en geinstalleerd (Microsoft Intellitype Pro)
Na zoeken op internet kwam ik tips tegen over de HID (Human Interface Device) om deze service te herstarten/automatisch in te stellen maar met geen geluk. De media knoppen blijven het niet doen. Het toetsenbord staat in apparaatbeheer weergegeven als een HID-toetsenbord maar helaas geen geluk.

Heeft iemand een tip voor me of een oplossing waarmee ik de knoppen toch kan laten werken? Het toetsenbord is nu aangesloten op een HTPC dus de mediatoetsen zijn vrij "belangrijk" voor het lekker functioneren ervan.

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 21:43

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Weet je zeker dat je de juiste drivers hebt geïnstalleerd? Heb je nog een ander Windows systeem waar geen van deze drivers aanwezig zijn om mee te testen? Kijk ook even naar programma's die de keycode kan weergeven, vergelijkbaar met 'xev' op Linux. Voor hetzelfde geld komt de toets niet eens door.

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • Netsrek
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Ok, net weer even getest op de oude XP machine. Daar deed het keyboard het ook niet, ook niet met het keycode programma (thnx voor de tip).
Wat bleek, even de batterijen eruit en erin en de media keys deden het weer. Dat ik hier serieus al 2 uur mee bezig ben... |:(

Bedankt voor het meedenken!

Mod: Mag op slot, opgelost.