Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • Markie577
  • Registratie: Maart 2012
  • Laatst online: 26-09-2024
Afbeeldingslocatie: http://cdn3.sbnation.com/entry_photo_images/8170849/700-nokia-asha-501-color-range_verge_super_wide.jpg
Afbeeldingslocatie: http://cdn3.sbnation.com/entry_photo_images/8170859/700-1-nokia-asha-501-yellow-front_verge_super_wide.jpg

Een nieuwe Phone van Nokia, blijkbaar een OS gebasseerd op S40 en Smarterphone. Vrij goedkoop ($99 off-contract)

Wie zit hier op te wachten en wie zou dit aanraden voor andere?

  • weebl
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 07:09

weebl

YARR!

Als ik eerlijk mag zijn zou ik dit, nadat ik er even kort naar gekeken heb, alleen aanraden aan bijvoorbeeld m'n oma of m'n nichtje van 11 (maar ook die zou ik toch eerder android aanraden). Alleen voor gebruikers waarvoor alle features en instellingen wellicht te overweldigend zijn. Alle andere gebruikers zullen denk ik echt weer tegen de limitaties van een feature-phone aanlopen.

Moet wel zeggen dat ik het design erg leuk vind. Ook de prijs is wel aantrekkelijk. Zie deze telefoon het nog wel goed doen onder de jeugd, zeker als Whatsapp er op werkt.

  • Markie577
  • Registratie: Maart 2012
  • Laatst online: 26-09-2024
De telefoon heeft een standby tijd van 48 dagen en is doorontwikkeld van series 40, zo'n telefoon is veel geschikter om op "slechte" hardware te draaien. Ik heb er natuurlijk niet zelf mee gespeeld maar hij komt soepeler over dan android met dezelfde specs.

Ik vind het overigens wel een enorme bezel.