Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

T-Mobile maakt prijzen nieuwe abonnementen bekend

Pagina: 1
Acties:

  • Meekoh
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 17-11 22:19
Misschien ook handig om erbij te vermelden dat indien je geen belbundel neemt je wel gewoon kunt bellen.
Echter wel tegen een tarief van 30ct/min afgerekend per seconde.

Mensen die dus alleen veel Internet willen nemen dan gewoon de basis met extra MB's en kunnen dan onbeperkt smsen en veel internetten en bellen.

Computer says no


  • thefal
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 16-09 13:50
Misschien ook handig om in de tabel de juiste prijzen aan te geven. Dus ipv 10€ voor 250 MB wordt het 20 euro (want 10 euro extra staat in de tekst). Of je maakt het kopje erboven "meerprijs" ipv prijs en je laten de huidige getallen staan.

BTW waarom staat er 10€ en niet €10?

  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 19-11 11:05

arnoudwokke

Redacteur
Misschien ook handig om erbij te vermelden dat indien je geen belbundel neemt je wel gewoon kunt bellen.
Echter wel tegen een tarief van 30ct/min afgerekend per seconde.
Je kunt natuurlijk altijd bellen. Net als sms'en en internetten.
Misschien ook handig om in de tabel de juiste prijzen aan te geven. Dus ipv 10€ voor 250 MB wordt het 20 euro (want 10 euro extra staat in de tekst).
Nee, de bundel is 10 euro. Het startabonnement staat wel bovenaan - die moet je altijd. Die 10 euro extra betaal je niet bij elke bundel uiteraard.
BTW waarom staat er 10€ en niet €10?
Thanks, fixed!

  • thefal
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 16-09 13:50
De bundel is idd 10 euro, maar je moet altijd het startabbonement erbij nemen. Als iemand nu alleen naar de tabel kijkt denkt diegene: "Oh voor 500MB betaal ik €15" terwijl je in werkelijkheid 15+10 betaalt. Daarom dat de tabel naar mijn mening iets duidelijk zou worden met 1 van beide suggesties die ik hierboven doe.

Ik zie wel dat het startabbo nu in de tabel is gezet, naar mijn mening niet helemaal duidelijk maar goed genoeg :P