Toon posts:

Seiki Oppo combo en gerelateerde items

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Nu blijkt dat 4K helemaal geen 40.000, of 25.000, of 15.000 of 5000€ hoeft te kosten, maar dat je er al een kan kopen voor 1199$, verandert er heel wat zowel voor de merken als voor de kopers.

De 50" 4K TV van Seiki blijkt volgens de eerste reviews als die op het REDuser forum positieve beoordelingen te krijgen van professionals die hem 'massaal' lijken te bestellen.
De TV zelf is een 'kale' TV zonder 'overbodige' gadgets maar met een behoorlijk 4K panel: 10bits native, en je zou er gemakkelijk op kunnen gamen op 120hz en meer!

YouTube: Seiki 3840x2160 SE50UY04 50 inch HDTV ($1199) review

De meer 'aangeklede' 4K TV's van Sony zouden minstens 5000$ gaan kosten.

http://store.sony.com/c/X...HD-Resolution/en/c/S_4KTV

Verschillende kopers van een Seiki 4K blijken nu echter deze TV te combineren met een andere knaller, de Oppo BDP105, een veelvraat die alle soorten media speelt, opschaalt naar 4K en bovendien nog een paar uitzonderlijk goeie DAC's aan boor blijkt te hebben. De prijs van de Oppo komt overeen met die van de Seiki.

YouTube: Oppo BDP 105 Blu-ray Player Review

Voor amper 2500-3000$ heb je dus een combinatie 4K + een fenomenale mediaspeler + super gaming monitor!

Nu zijn er ook nog een aantal andere factoren in deze '4K revolutie' die meespelen in het verdere verloop ervan:
- wat met de videocodecs HEVC/H.265 en VP9 die nog niet op de Seiki zitten?
- wat met USB 3, die niet op de Seiki zit?
- wat met HDMI 2.0 ... volkomen achterhaald nog voor het gerealiseerd is, wegens slechts 60hz/4K en geen 10 bits ondersteuning?
- wat met videocards? Moeten we een Matrix Mojito 4K van 2000$ aanschaffen?
- wat met displayport die niet op de Seiki zit?
- wat met de andere 4K producten zoals 4K tablets en 4K notebooks die voor het einde van DIT jaar aangekondigd worden?