Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Microsoft Outlook 2010 blijft vragen van Inlog gegevens

Pagina: 1
Acties:

  • Carlos0_0
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 11:11
Goedemiddag,

Hopelijk weet iemand het antwoord ik ben ook al aan het zoeken, ik ga vanavond langs bij een vriendin om nog naar haar outlook te kijken het probleem is als je Outlook 2010 opent dan blijft die vragen om de gebruikersnaam en wachtwoord vul je deze in werkt het gewoon.

Je kan dus dat vinkje onthouden aan vinken maar dit blijkt niet te werken, ik had ook al office hersteld/account verwijderd en weer toegevoegd maar hij doet het nog steeds.

Weet iemand hier de oplossing voor ?, ik vind wel veel de zelfde problemen maar dan hangt er een exchange server bij dat is dus hier niet het geval.

[ Voor 10% gewijzigd door Carlos0_0 op 25-04-2013 13:06 ]


  • Tutti-frutti
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Tutti-frutti

Graag gedaan!

Heb je deze stappen al geprobeerd (een nieuw profiel aanmaken)?

Save password setting not retained in Outlook or Outlook Express

4015Wp west (Dordrecht)


  • Carlos0_0
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 11:11
Nee nog niet gevonden die pagina staat best wat opties in bedankt zal deze ook erbij houden vanavond.