Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

USB 3.0 OTG kabel? Bestaat die?

Pagina: 1
Acties:

  • ehtweak
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

ehtweak

ICT opruimer

Topicstarter
Ik zoek eigenlijk een directe USB 3 OTG kabel. (voor connectie tussen een Galaxy Note en een Nikon DSLR). Van micro-b USB male naar USB 3 mini-b.
M.a.w. aan de ene kant een micro-b USB connector: (passend in de Galaxy Note)
Afbeeldingslocatie: http://www.ramos-tablet.com/media/wysiwyg/Ramos_W16_W13_W19_W22_USB_OTG_Host_Cable_4.jpg
en aan de andere kant een USB 3 mini-b connector: (passend in de Nikon DSLR)
Afbeeldingslocatie: http://3.bp.blogspot.com/-WvVeQ3xgqyU/TwriDjSS-SI/AAAAAAAAHT8/nmuX-O8jJsE/s1600/usb-3-mini-b-connector.jpg
Weet iemand of zoiets (al) bestaat? Ik heb me rot gezocht, maar kan alleen OTG verloopkabeltjes vinden zoals dit:
Afbeeldingslocatie: http://shop.htcpedia.com/images/detailed/usb-otg-adapter.png
En dan zit er weer een 'gewone' USB female aan de andere kant.
Maar dan heb ik weer twee kabeltjes nodig, met een verloopstekker er tussen. Liever niet.

   Mooie Plaatjes   


  • Fordox
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 25-11 15:38

Fordox

00101010

wat ben je van plan om te doen met die connectie? ik weet niet of dat wel wil wat jij denkt ;)

Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.


  • maartentmm
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 26-11 13:52
Bestaan niet! met zoon kabel is binnen no time je note leeg omdat je nikon denkt dat hij aan de lader ligt. een usb kabel in welke vorm dan ook heeft 2 connectoren een host en een slave. Jij wil beiden dat is misschien wel mogelijk maar ik twijfel eraan of het gaat werken.

2900Wp ZZW + 915Wp Z verwarmd met alfea extensa r32 8KW en 2x FTXC35, SWW Atlantic Explorer 3 200l


  • ehtweak
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

ehtweak

ICT opruimer

Topicstarter
Nou, het werkt wel hoor! ;)
Om b.v. een Android app te gebruiken om je DSLR aan te sturen:
https://code.google.com/p/dslrdashboard/
Alleen ik vind twee kabeltjes (USB OTG verloopstekker + een USB 3.0 kabel in de DSLR) niet zo handig. Liever één kabel, met de juiste stekkers aan beide zijden

   Mooie Plaatjes   


  • accountabc
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 14-10 15:14
Kun je niet gewoon een USB 2.0 kabel gebruiken? volgens mij past een 2.0 micro stekker ook in de usb 3 variant. Je galaxy note heeft uberhaubt geen Usb 3.0, dus volgens mij maakt het voor de werking niet uit of je usb 2 of 3 in je camera stopt. De extra pinnen voor usb 3 zijn toch niet aangesloten.

  • ehtweak
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

ehtweak

ICT opruimer

Topicstarter
maartentmm schreef op donderdag 25 april 2013 @ 11:18:
Bestaan niet! met zoon kabel is binnen no time je note leeg omdat je nikon denkt dat hij aan de lader ligt.
Dat sowieso NIET. Want je kunt de DSLR helemaal niet opladen via de USB aansluiting... Dus dat is geen issue. ;)

   Mooie Plaatjes   


  • ehtweak
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

ehtweak

ICT opruimer

Topicstarter
[aanvulling]
Heb toch maar een 'gewoon' USB OTG kabeltje via eBay laten komen (voor het luttele bedrag van 2euro85 :) ).
Die in de Note geprikt, standaard USB 3.0 kabel in de Nikon DSLR, beide kabels in elkaar geprikt, vervolgens dslrdashboard gedownload.
https://code.google.com/p/dslrdashboard/
en werken! d:)b

En dan krijg je zoiets op je smartphone scherm:
Afbeeldingslocatie: http://www.chip.de/ii/608046634_5c73bf3d0e.png
Wel cool, om zowat alle controls + liveview van je DSLR op het scherm van je feun te kunnen zien/bedienen.

[ Voor 4% gewijzigd door ehtweak op 03-05-2013 08:05 ]

   Mooie Plaatjes   

Pagina: 1