Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

V&A locatie - gebaseerd op?

Pagina: 1
Acties:

  • Douweegbertje
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 30-10 12:53

Douweegbertje

Wat kinderachtig.. godverdomme

Topicstarter
Devvers,

Waarop baseren jullie 'mijn' locatie?
Het viel me op dat voor mijn eigen advertentie (dordrecht) tweakers aangeeft dat het een afstand heeft van 69KM. Even een andere advertentie bekeken en deze gaf ook een verkeerd aantal KM's aan.

Verwijderd

Staat je postcode in je profiel?

Ooit gezocht op Advertenties 'in de buurt' ?

  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Verwijderd schreef op zondag 07 april 2013 @ 22:46:
Staat je postcode in je profiel?

Ooit gezocht op Advertenties 'in de buurt' ?
De plaatsnaam of postcode die gebruikt wordt staat als het goed is al voor-ingevuld in de lijsten van advertenties. Zoals hier: http://tweakers.net/aanbod/latest/

De waarde die daar staat wordt uit je vorige zoekopdracht gehaald (als je ingelogd bent en/of dezelfde 'sessie' (en dus je cookies niet hebt weggegooid) hebt als destijds) en als die niet is ingevuld, uit je profiel.

Vervolgens wordt de geolocatie voor die plaats/postcode opgevraagd bij Google's geolocatie-service als ie niet al bekend is bij ons.