Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
OMG.. |:( |:(

Mijn eerste woorden om de mail van coolblue.

Beste .
U heeft bij ons een pre-order geplaatst voor de HTC One. Helaas hebben wij vandaag van HTC te horen gekregen dat dit toestel niet deze week geleverd wordt.

Als eerste geleverd
Onze verwachting is dat uw HTC One in de derde week van april geleverd wordt. De meest actuele datum kunt u altijd terugvinden op onze website. En zodra het toestel bij ons binnen is, heeft u 'm de volgende dag als één van de eersten in Nederland in huis.

Heeft u nog vragen? De Coolblue Klantenservice staat voor u klaar.

Met vriendelijke groet,
Coolblue

nog later? dit is de tweede keer dat dit gebeurd is met dit toestel.. bij mij komen nu toch wel de vragen is dit toestel/HTC het nog wel waard na deze handelingen om mij als klant te hebben.

  • alwaysleft
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 22-04-2019
En hier zijn niet genoeg topics al over?!

  • r0p
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 03-06 20:48

r0p

Is al een tijdje bekend dat het toestel pas eind april geleverd wordt.

  • J0ey
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 14-11 20:11

Verwijderd

Topicstarter
Mag gesloten worden!
Modbreak:Done

[ Voor 40% gewijzigd door AmbroosV op 04-04-2013 16:46 ]

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.