Normaal gesproken, begin ik mijn stad heel klein.
Om de kosten te druken en ik geen ziekenhuis politie bus system ect wil plaatsen.
Daarom focus ik me eerst op de grond stoffen. En zet hooguit 2 blokken huisjes neer met een rijtje van 7 industrie en een enkel winkeltje. Ik zorg ervoor dat iedereen een baan heeft.
Dan als eerste neem ik vaak een lening en zet een olie / kolen / erts mijn neer met een handel depot.
Dan doe ik eerst export todat ik alle mijnen geplaatst heb. Als ik alles heb en de mijen draaien op volle snelheid dan gooi ik de inc neer. Opdat moment spaar ik alle recources op en als alles vol is laat ik alles los om precies 00:00. Dan haal ik mijn X bedrag in 24 makkelijk en zet ik de plastic fabriek en smelterij neer.
Ik bouw even een buffertje met de verkoop van plastic / brandstof en legeringen.
Daarna de processor fabriek, gevogd door de consumenten fabriek.
Zodra dat staat probeer ik minimaal 4 TV fabrieken neer te plempen.
Tegen die tijd loop je op een -50k uur budget maar maak je wel miljoenen met de verkoop van TV's.
Het luisterd heel nauw allemaal. Want ik heb al een paar keer gehad dat mijn stad compleet in de soep liep door het drukke verkeer ect. waardoor mijn TV verkoop compleet in de soep liep.
Maar je kan natuurlijk zoals ik in mijn huidige stad heb gedaan gewoon de legeringen en brandstof verkopen.
2 smelterijen op max geven je net de beetje extra cash dat je nodig heb.
Zo kom ik aan de 10 miljoen die ik momenteel heb.
Gewoon even een half uur / uur afk gaan helpt ook wel eens
Dan heb je ook 25m als je terug komt.
[
Voor 10% gewijzigd door
Verwijderd op 26-03-2013 16:45
]