Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.
Toon posts:

[Muurbeugel] Specifiek & uitgebreid

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo Tweakers,

Ik heb me rot gezocht en meerdere winkels bezocht en gebeld, maar ik kom er niet uit. Waar ben ik naar op zoek?

Een wallmount (muurbeugel) voor de Samsung UE46EH5000 welke op de slaapkamer komt te hangen waar we vanuit bed TV/film kijken. Makkelijk zat hoor ik iedereen al roepen. Maar...

Wat moet de wallmount kunnen?

1. De TV moet op de arm van de muur af te halen zijn
2. De tv moet naar voor kunnen kantelen zodat hij goed te bekijken is vanuit bed
3. Hij moet naar links en naar rechts de draaien zijn
4. De tv moet op zijn kant gedraaid kunnen worden

@punt4 - Wat bedoel je?
Ik bedoel hiermee dat als je de TV gewoon normaal hebt hangen en je bekijkt hem van voor. Je hem vervolgens kan draaien dat de linker- danwel rechterkant de onderkant wordt. Dan heb je dus 1920 pixels in de hoogte en 1080 in de breedte. Wanneer de tv in deze stand is gedraaid moet deze ook nog steeds kantelbaar zijn (puntje 2 dus).

Ik leg dit uit, omdat ik in de winkels aangekeken werd alsof ik een halvegare ben (en dat ben ik ook, maar ik denk niet vanwege deze vraag) en aan de telefoon lange stiltes kreeg en "dat moet ik even navragen bij een collega", waarna "nee, die zijn er niet" het vaste antwoord was.

Ben ik op zoek naar het onmogelijke of gewoon naar iets wat ze in de standaard winkels niet hebben? Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Als het niet bestaat is dat ook een antwoord. Dan weet ik dat ten minste en kan ik de zoektocht staken. Hartelijk dank.

Verwijderd

Vogels had een beugel die je ook met grote schermen alle kanten op kon draaien. Deze was bij de BCC wel 300€ maar dan heb je ook wat :) Of hij ook het scherm helemaal kan kantelen weet ik niet meer. Maar Vogels beugels zijn het bekends en het meest ontwikkeld anders word het alleen maar exclusiever.
http://www.vogels.com/thuis.htm

Of
http://www.monoprice.com/...seq=1&format=1#largeimage

http://www.amazon.com/Rot...t-Landscape/dp/B009ISM22E

Verwijderd

Topicstarter
Dank voor de links. Nu vind ik $500 wat te gortig, maar ik weet in ieder geval dat ze bestaan. Ik zet mijn zoektoch voort en hoop op een Nederlandse winkel welke er een kan leveren.

  • SuperKneus
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 14:17
Mag ik vragen waarom je hem eigenlijk helemaal verticaal wilt kunnen draaien? Ben gewoon even benieuwd wat je hiermee van plan bent.

  • Schizo007nl
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 16-11 18:10
Sanus MF215 is een prima steun voor een 46EH5000 qua draaggewicht alleen zou de arm iets te kort zijn.
http://www.sanus.com/eu/e...t/full-motion-mount/MF215

It’s supposed to be automatic, but actually you have to push this button.


  • ManiacsHouse
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 22:46

ManiacsHouse

Scheisse!

SuperKneus schreef op woensdag 27 maart 2013 @ 07:28:
Mag ik vragen waarom je hem eigenlijk helemaal verticaal wilt kunnen draaien? Ben gewoon even benieuwd wat je hiermee van plan bent.
Ik vermoed dat hij op zijn zij liggend tv wil kijken...
We zullen maar niet vragen wat zijn bezigheden op dat moment zijn :P

  • The Specialist
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 15-10 16:14
Kunt altijd nor 3 van de 4 bouten losdraaien als ie moet draaien :D

Programming is like sex, one mistake, and you have to support it for life
my software never has bugs....it just develops random features

Pagina: 1