• MyKey
  • Registratie: Augustus 2012
  • Laatst online: 13-11 12:34
Hallo,

Sorry als dit niet het juiste topic is en forum onderdeel, ik kon ze even niet bedenken waar deze vraag nou echt zou moeten, dus vandaar dat ik het hier doe.

Ik heb thuis een tv met een humax kastje met daar een kaart in van ziggo voor tv. Nu wil ik graag programma's kunnen opnemen, ik zat een beetje rond te kijken en zag bij ziggo digitale hd recorder te koop staan, deze zijn echter wel 200 per stuk.

Nu dacht ik, dit moet makkelijker/goedkoper kunnen, ik heb al beetje rond zitten kijken op internet maar heb zo snel even niet gevonden wat er nog meer mogelijk is.

Maar ik hoop dat jullie tweakers mij hier wel mee kunnen helpen, is er een goedkopere manier op tv programma's te kunnen opnemen van tv en later op de tv terug te kunnen kijken?

Bedankt!

Amateur racer met Trustmaster TMX + Wheelstand Pro


Verwijderd

Je kan voor een DVB-D (D voor digital, C voor cable en T voor draadloos) Tuner gaan voor je PC (mogelijk ook laptop) en alles via Windows mediacenter opnemen bv?

MS mediacenter zit alleen op : XP mediacenter Edit., Win7 en Win8 OSén

[ Voor 36% gewijzigd door Verwijderd op 16-03-2013 15:49 ]


  • MyKey
  • Registratie: Augustus 2012
  • Laatst online: 13-11 12:34
Is dat zo'n usb stick die je dan in je laptop stopt?
Hoe werkt dat precies, ontvangt hij tv van wat je thuis hebt of staat dit los en ontvang de usb zijn eigen verbinding?

Amateur racer met Trustmaster TMX + Wheelstand Pro


Verwijderd

Draadloos is van huis uit voor oa Digitenne etc Ik weet niet welke verbinding voor jou van toepassing is? Er zijn vast voor elke oplossing wel een aantal merken te vinden met zowel powered evenals USB powered adapters?

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 08:04

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Advies kun je inwinnen inhet adviesforum, CEA. Ik verplaats je even.. :)

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A