source: http://www.huiblaurens.nl...bedrijf-avast-is-gehackedHet anti-virus bedrijf Avast! is begin deze ochtend / vorige nacht gehacked door een Turkse groep hackers. Het ging hierbij om het Duitse domein http://www.avadas.de en een aantal subdomeinen. De aanval werd op Twitter bekend gemaakt door de hacker.
Ben ik de enige die vindt dat dit er redelijk hoax-erig uitziet? De enige bronnen die ik vind schrijven allemaal dezelfde 10 regeltjes, en grote namen als Tweakers enzo zeggen hier helemaal niets over. De hack zou 5 dagen geleden plaatsgevonden hebben, dus lijkt me sterk dat Tweakers dit niet zouden hebben opgemerkt.
Android developer & dürüm-liefhebber
http://www.zone-h.org/mirror/id/19465752 en https://twitter.com/Maxn3y/status/310385330647863297 lijken mij een goede bron?
De bestanden die zogezegd creditcardgegevens en paypal-emails zou bevatten, bevatten die details allemaal niet. Namen en hashes, ja, maar helemaal geen paypalgegevens of niets.
En sinds wanneer is een twitterbericht een degelijke bron? Misschien heeft die "hackersgroep" wel gewoon die hoax verzonnen en op enkele shady sites gepost. Het zou kunnen dat het echt is, maar zoiets zou echt wel de media halen en niet slechts op zo'n kleine "hackernews" sites blijven.
En sinds wanneer is een twitterbericht een degelijke bron? Misschien heeft die "hackersgroep" wel gewoon die hoax verzonnen en op enkele shady sites gepost. Het zou kunnen dat het echt is, maar zoiets zou echt wel de media halen en niet slechts op zo'n kleine "hackernews" sites blijven.
Android developer & dürüm-liefhebber
Het is wel zo dat kleine gedeeltes van de site nog plat liggen: service.avadas.de en kundencenter.avadas.de
Heb je uberhaupt een whois gedaan op de URL? Die verteld namelijk dat het van united-domains is, wat een hoster is en volgens mij op geen enkele manier gerelateerd is aan AVAST
D'r is wel veel verwarring te zaaien zeg. AVADAS is geen AVAST maar een duitse Avast distributeur.. Ja zo kan ik nieuws ook sensationeel presenteren.
|>
Naast dat het onderwerp geen tot nauwelijks discussiewaarde heeft voldoet de openingspost ook in zijn geheel niet aan de daaraan gestelde eisen. Slotje dus.
so·wie·so (bw.) 1 hoe dan ook => überhaupt
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.