Is dit spam of pluggen van website? [ongewenst..?]

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yonni
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-08 13:09
Erg opvallende FIPO, onderaan de site staat ook dat er géén banden met HTC zijn. Onderaan ook een 'tip' om naar studentmobiel.nl te gaan. Het komt mij heel erg over als het pluggen van je site/product. Ansich verwijzen ernaar is niet verboden, maar als dit mag dan is straks misschien wel het hek van de dam.

Cyw00d in 'nieuws: HTC presenteert nieuwe full-hd-smartphone One'

/edit: ik vind dat het weblog zelf ook veel 'goeie' informatie bevat hoor. Maar toch, waar ligt een grens? Of is dit gezien het onderwerp, de lancering van een nieuw topmodel, wel geoorloofd? Of zit ik maar wat te zeveren :+ .

[ Voor 19% gewijzigd door Yonni op 19-02-2013 20:50 ]

D3200 - 35/F1.8G, 60/F2, 70-300/F4-5.6


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dirk
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 00:31

Dirk

Coördinator frontpagemoderatie
Ik zie geen verband tussen de poster en de website, waarmee ik er geen spam inzie. Heb jij wel een duidelijk verband, dan hoor ik het graag. Nu lijkt het erop de hij de betreffende website al dagen aan het f5-en is en hem hier meldde zodra het kon.

All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yonni
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-08 13:09
Verband zie ik inderdaad ook niet. I rest my case :) .

D3200 - 35/F1.8G, 60/F2, 70-300/F4-5.6