Toon posts:

Goede Tweak/overclocking guide voor ABIT KT7a-RAID

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hai,

Heb nu een ABIT KT7a RAID met een TB1333-266, een Global Win FOP32-1 cooler, artic silver pasta, 256mb Kingston pc133 en een geoforce2 mx vid kaart. Kom niet verder met overklokken dan de ... 1333 mhz want dan sterft w2000 prof af bij het opstarten.

Weet iemand een goede guide voor het instellen van de bios om hem hoger te krijgen en weet iemand ook waarom mijn pc alleen met de video kaart al vastloopt ? this sux..... Kan het met de hoeveelheid artic silver te maken hebben op mijn proc ?

  • elgringo
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 28-08 07:22
KT7(a)(raid) faq

Hier staan ook vele tweak tips. PS die url verbind je door :)

if broken it is, fix it you should


  • nixon
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 29-06-2025

nixon

 


Verwijderd

Topicstarter
Op zaterdag 02 juni 2001 22:09 schreef nixon het volgende:
http://gathering.tweakers.net/forum/find
Bedankt voor de tip NIXAN : "Wegens ernstige problemen met de RAID van de database server (een Seagate Cheetah is overleden aan een headcrash), die gisteren zijn ontstaan tijdens onderhoud bij Vuurwerk, zijn Tweakers.net, Fokzine.net en bijbehorende forums voor onbepaalde tijd offline."

Daar heb ik tenminste wat aan aan zulke replys :-( .

Verwijderd

Misschien is de onno-search wel goed? ;)