Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

HP Probook 6570b dvd drive "sleep" probleem

Pagina: 1
Acties:

  • Nick87
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 22-08 20:18
Hey Everyone,

Heb net een nieuwe HP probook 6570b en heb daar een vreemd probleem met.

Als ik de laptop laat terugkomen uit sleep modus dan opent praktisch altijd de DVD drive zich automatisch. Heb enkele topics op google gevonden met vergelijkbare problemen maar geen echte oplossingen.

Bios zit op de laatste versie dus kan ik ook niet echt updaten.

Nu heb ik ingesteld dat hij naar Hibernate gaat ipv sleep, dan gebeurt het niet.

Iemand een suggestie? Ik draai Windows 8
Misschien wordt het maar terug naar de leverancier.

Greets

[ Voor 5% gewijzigd door Nick87 op 10-02-2013 11:33 ]


Verwijderd

Leverancier zou als eerste zeggen reset je OS door middel van een recovery. dat sluit uit of het door jouw toedoen komt of het in de machine / immage komt :)

  • 3dfx
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op zondag 10 februari 2013 @ 11:43:
Leverancier zou als eerste zeggen reset je OS door middel van een recovery. dat sluit uit of het door jouw toedoen komt of het in de machine / immage komt :)
Als het aan de machine ligt (iets met de S3 of andere sleepstate), zou het euvel mogelijk ook met een Linux Live CD te reproduceren zijn.
Misschien de moeite waard eerst dat even te proberen ipv. "gelijk maar weer een re-install".