In de shopreview staan ze met een indrukwekkende score. Vanwege bovenstaande ervaring ben ik even goed gaan kijken naar de reviews. Er staan met grote regelmaat reviews tussen van mensen die enkel een account aangemaakt hebben om de review te plaatsen.Vorige week zaterdag een videokaart besteld bij sicomputers. Tot de dag van vandaag nog niks binnen ondanks dat een levertijd van 1-3 werkdagen werd aangegeven.
Dinsdag hadden ze nog gereageerd op de vraag of het al verzonden was, daar zou ik namelijk een email van ontvangen. Blijkbaar moest ik er naar vragen om te horen dat ze de levertijd niet konden nakomen. De videokaart zou naar verwachting pas woensdag binnen komen. En dan te bedenken dat de website op moment van bestellen nog een voorraad had aangegeven van een x aantal stuks.
Woensdag middag en donderdag middag een email gestuurd met de vraag of ze mij op de hoogte wilden brengen, aangezien ik nog steeds niks had gehoord.
Net tot 3x toe geprobeert ze te bellen, de telefoon gaat over maar ze nemen simpelweg niet op!
Jullie hebben de regels verscherpt in de vraag en aanbod sectie. Is het niet een idee om het plaatsen van reviews enkel mogelijk te maken bij mensen die aan deze zelfde criteria voldoen ? Dan worden de scores denk ik een stuk betrouwbaarder van.
[ Voor 0% gewijzigd door Emiel1984 op 09-02-2013 13:26 . Reden: Verbeteren leesbaarheid ]
[LTS][MTS][HTS]