Acer opstart problemen.

Pagina: 1
Acties:

  • 2Keys
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 16-11 14:50
hi,

Ik heb een probleem met een acer laptop. Hij start niet op/ hij gaat direct naar opstart herstel. Het is de bedoeling dat de bestanden worden behouden, resetten naar fabrieks instelling is geen optie en een backup is niet gemaakt

Ik kan kiezen tussen normaal opstarten en opstart herstel starten. Normaal opstarten zorgt ervoor dat de laptop blijft hangen bij hij opstart windows logo deze blijft fade dus de laptop freezed niet. Als ik opstartherstel opstart blijf ik hangen op de blauwe achtergrond met de witte plantachtig ding in de rechter onder hoek.

Ik heb ook al eRecovery (alt+f10) gedaan maar die laat me alleen naar farbrieks instellingen gaan, de backup opties is grijs en onklikbaar.

Ik heb al een herstel schrijf gemaakt en zo proberen optestarten maar ook dat werkt niet.


Google kwam niet verder als ik kwam dus ik hoop dat iemand me kan helpen.

  • Hippocampus
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 10-11 18:30

Hippocampus

ᓚᘏᗢ

Waarom niet gewoon fabrieks instellingen proberen om daarna alles weer terug te zetten zoals jij het wil ?