Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v-c
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 19-04-2013
Wil mij naast audio meer gaan richten op video, games, modeling en andere gezelligheid.
Nou ben ik een ongeduldig type dus wil ik dat de tools die gebruikt worden zo snel mogelijk in de achtergrond kunnen renderen etc. Hoef niet voor een dubbeltje op de eerste rij te zitten maar wil wel zoveel mogelijk een plug en play systeem zonder al te veel crashes. Budget zal tussen de 10/20k hangen. (video en audio tools heb ik grotendeels al)

Het volgende wil nog aanschaffen:
- Desktop (Mac Pro omdat ik graag met OSX werk)
- Één of meerdere videokaarten voor renderen en het zware werk
- CS6 (Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects)
- Autocad, Maya (of 3ds Max)
- 3D printer om op kleine schaal modellen te printen. (wil oa hele steden kunnen printen)
Wat ik ook nodig heb zijn mensen met dezelfde spirit en die al bekend zijn met de software en les willen geven en/of samenwerken aan projecten.


Waarom wil ik dit allemaal:
Ik vind of het nu games, muziek of film zijn tegenwoordig erg matig dus waarom niet zelf iets proberen. De infrastructuur, stedenbouw, distributie en alle technologische ontwikkeling vind ik allemaal erg interessant maar ook daar kan zoveel verbeterd worden. Daarnaast heb ik bijna altijd wel een mening over van alles en nog wat en is mijn referentiekader op vele vlakken nog zeer beperkt. (heb wat ideeën die ik verder uit wil werken)

Ik zou mijn kennis graag verbreden en mijn meninkjes omzetten naar wetenschappelijk bewijs of juist daarmee ontkrachten. Dat vergaar ik het snelst door zoveel mogelijk zelf te doen ipv op de industrie te wachten. (waar de grootste motivatie vaak enkel geld is) Ik wil meer basiskennis op doen om zo voorbeelden te kunnen presenteren en duidelijker maken dat het ook echt anders kan. En met al die kennis is werk vinden ook een stukje makkelijker. :)

Mijn vragen zijn in wezen het volgende:

- Wat kan ik het beste aanschaffen?(eventueel een hackintosh, andere software)
- Wie heeft zin om mij te helpen deze programma's te gebruiken? (eventueel tegen betalen)
- Wie dacht ongeveer hetzelfde en is al zover?

[ Voor 25% gewijzigd door v-c op 14-01-2013 19:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tleilaxu
  • Registratie: Maart 2010
  • Niet online
Hmm, ik begrijp niet wat het eerste deel van je post (je wilt een bepaald systeem kopen) te maken heeft met het tweede deel? Je wilt je kennis vebreden en vind dat een specifiek soort systeem daarvoor een vereiste is? :?
Je gaat 'alle technologische ontwikkeling' verbeteren?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lethalis
  • Registratie: April 2002
  • Niet online
Je hebt pm, gezien ik ervaring met zowel AutoCAD als Mac heb, maar ik vraag mij ook wel af wat je er nou echt mee hoopt te bereiken.

Ask yourself if you are happy and then you cease to be.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v-c
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 19-04-2013
Ja beetje onduidelijk (had wat zitten knippen en plakken)

Ik wil dus de basis achter die programma's kennen. (ik weet dat er opleidingen zijn, tig boeken en tutorials maar ik leer liever van een fysiek persoon en ben niet zo'n schooltype)

Om alles te kunnen wil ik de tools zelf zoveel mogelijk tot me beschikking hebben. Bij de aanschaf kan ik het nodige advies gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • -DarkShadow-
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
v-c schreef op maandag 14 januari 2013 @ 16:44:
Waarom wil ik dit allemaal:
Ik vind of het nu games, muziek of film zijn tegenwoordig erg matig. De infrastructuur, stedenbouw, distributie en alle technologische ontwikkeling vind ik allemaal erg interessant maar ook daar kan zoveel verbeterd worden. Daarnaast heb ik bijna altijd wel een mening over van alles en nog wat en is mijn referentiekader op vele vlakken nog zeer beperkt.

Ik zou graag mijn kennis verbreden en mijn meninkjes omzetten naar wetenschappelijk bewijs of juist daarmee ontkrachten. Dat vergaar ik het snelst door zoveel mogelijk zelf te doen ipv op de industrie te wachten. (waar de grootste motivatie vaak enkel geld is) Ik wil meer basiskennis op doen om zo voorbeelden te kunnen presenteren en duidelijker maken dat het ook echt anders kan. En met al die kennis is werk vinden ook een stukje makkelijker. :)
Dan kun je je tijd en geld beter in iets anders investeren dan Photoshop, AutoCAD, een Mac en een 3D printer. Denk aan boeken, programmeertalen, een breed sociaal netwerk en creativiteit.

Specialist in:
Soldeerstations
Oscilloscoop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Ik ga even aan deze wirwar aan woorden een einde breien; vooral omdat dit onder werving valt. Ik laat 't even aan de W&I pieples over of dit topic (desnoods hernieuwd) door kan/mag starten. Wacht dus even op hun reactie.

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmartDoDo
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:28

SmartDoDo

Woeptiedoe

Als ik je goed begrijp zoek je hard- en software advies en ben je op zoek naar bepaalde diensten. Voor het eerste kun je in de techfora terecht en voor het tweede biedt het forum geen plaats.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.