Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eskiya
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 23:34
Mijn vrouw moet voor haar opleiding Visagie een portfolio maken. Dit moet geen digitale porftolio worden, maar een gebruikelijke portfolio, waarbij de foto's in een map zijn uitgeprint.
Omdat ik geen verstand van fotografie heb, hoop ik dat jullie mij op weg kunnen helpen met het kiezen en (laten) maken van een portfoliomap.

- Wat horen de afmetingen van de foto's in de map te zijn?
- Wat horen de afmetingen van de map/bladzijden te zijn?
- Welke site/software heeft een goede prijs/kwaliteit? (hierbij is het van belang dat de kleuren goed naar voren komen)

Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.

Alvast dank.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bastiaan
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 21:42

Bastiaan

Bas·ti·aan (de, m)

Wat precies richtlijnen zijn weet ik niet uit het hoofd. Ik heb voor mijn papieren portfolio altijd gekozen voor afdrukken welke door een fatsoenlijke afdrukcentrale op mat fotopapier zijn gedrukt, op A4-formaat. Deze gebruikte ik dan als voorbeeld voor onder andere productfotografie of bruiloften; maar net wat er gevraagd werd. Dit werd altijd goed ontvangen en vond ik zelf een mooi formaat; het is nog steeds handzaam, maar je ziet genoeg detail.

Uiteraard per onderwerp een andere map gepakt :)