Harman kardon, Smart TV samsung + Harddisk recorder ziggo

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 496483

Topicstarter
Beste Lezers,

Ik zit even met het volgende. (ik weet ook niet of dit in de juiste categorie staat)

Ik heb de volgende aparatuur en ik weet niet hoe ik alles het beste kan aansluiten.

Homecinema: Harman Kardon BDS870 5.1
TV: Samsung UE46ES8000
Hd-recorder: Cisco 8485DVB HD PVR

Ik hoor graag of iemand weet hoe en met welke kabels(hdmi,optical audio, of andere kabels) ik het spul het beste kan aansluiten.
Ik weet dat de hd-recorder er tussenuit zou kunnen omdat er een module in de tv kan maar dat hoor ik graag van jullie.

Alvast bedankt voor de hulp en of reacties.

Corne

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 456792

In principe kun je alles met HDMI op elkaar doorlussen. Wat je dan doet is het volgende:

HDMI van de Cisco richting de HK. Je plugt hem dan in op de HDMI 1 ingang
De Samsung TV lus je via de HDMI-Out van de Harman Kardon terug op de tv in een willekeurige HDMI ingang van de televisie. Voor Surround geluid dien je dan nog wel in je decoder (cisco) de juiste manier van audio-out te selecteren. Standaard staat die namelijk op PCM Stereo.

De Harman Kardon dien je vervolgens op HDMI 1 (als je hem daar op zet) te schakelen waarna de televisie (indien die ook op het juiste HDMI kanaal staat) het beeld keurig laat zien.

Je moet er dan wel erg in hebben dat om tv te kijken, je de HK altijd aan moet hebben staan. Wil je dit niet, dan kun je er ook voor kiezen het signaal van de Cisco optisch aan te sluiten op de HK, deze stop je in de achterkant. Het apparaat dien je dan op de Aux in te schakelen. Het beeld gaat dan via HDMI niet in de Harman Kardon, maar rechtstreeks in de televisie.

De Cisco kun je, indien je wil opnemen niet vervangen door een module. Met een module is het enkel mogelijk 1 kanaal op te nemen en zappen is dan niet meer mogelijk. Je neemt dan met andere woorden op wat je aan het kijken bent. Daarnaast heb je dan geen toegang meer tot het Ziggo interactieve televisie gebeuren. Maar wellicht dat het internet gebeuren van je Samsung voldoende functionaliteit biedt, waardoor het toch een interessante overweging wordt.

Let erop dat je bij het aansluiten van je apparatuur HDMI 1.4 kabels gebruikt in verband met je mogelijk gewenste doorgifte van 3D

[ Voor 20% gewijzigd door Anoniem: 456792 op 09-01-2013 22:33 ]