Dell latitude E6400, error toetsenbord

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Merlijn25
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 15-07 19:21
Hallo,

het toetsenbord van bovengenoemde laptop werkt niet goed meer. Na het laden van BIOS komen er snelle harde piepen. Door op een willekeurige toets te drukken gaat hij verder. Vervolgens moet je kiezen op windows te laden, maar dat kan alleen met een extern toetsenbordje.

Bij apparaat beheer krijgt het toetsenbord geen foutmelding. Volgens mij is het ook geen software probleem want ik heb windows 7 er opnieuw opgezet en alle aanbevolen drivers geinstalleerd.

Iemand een idee?

Gr Merlijn

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:15

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Via garantie je tobo laten vervangen of als je geen garantie meer hebt, zelf uit elkaar halen, tobo losmaken, systeem starten met extern plankje en kijken of je nog steeds het probleem hebt. Zoniet, dan toetsenbordje weer aansluiten (zorg ervoor dat 't echt 100% goed zit) en dan weer starten. Gebeurt het weer, dan is er iets hardwarematigs fout met 't ding en moet je een nieuwe aanschaffen. Of de kabel is niet in orde.

Dit klinkt overigens meer als een hardware probleem, dan een OS probleem, want bij 't opstarten heb je al problemen.

Commandline FTW | Tweakt met mate


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Killah_Priest
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 11-10 16:49
Dit heeft niets met Windows te maken, dit is een hardware probleem in je laptop.
Wat vaak helpt tegen dit soort problemen is het toetsenbord losmaken en weer opnieuw vastmaken (dus de kabel op je moederbord opnieuw bevestigen), dit is vaak vrij makkelijk te doen.