Toon posts:

Hard Disk wil niet in 1x opstarten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik ben een beetje Newbee in dit geheel, maar goed. Een tijdje geleden kreeg mijn Acer Aspire Laptop een beetje een rare nuk. Als ik het opstart dan flikker het lampje van de harde schijf 1 of 2 keer en gebeurd er verder niks. De fan gaat wel aan en de schijf hoor ik ook wel draaien, maar het beeld blijft zwart. Als ik vervolgens de laptop op de harde manier uitschakel (5sec de powerknop indrukken) en hem dan direct weer aan zet, start de laptop gewoon op en windows XP draait dan goed.

Uitschakelen is ook geen probleem. De laptop via XP opnieuw opstarten werkt daarentegen weer niet. Dan gaat het beeld weer op zwart en start de laptop weer niet op.

Heeft iemand dit eerder meegemaakt? Heeft iemand enige idee wat er aan de hand is? De harde schijf is het niet, want deze heb ik al eens gewisseld en toen bleef het euvel. Lijkt me sterk dat dit bij twee verschillende harde schijven gebeurd..

Hopelijk heeft iemand een oplossing, want ik word er een beetje radeloos van...

Verwijderd

Als je weet dat het niet aan je hardeschijf ligt, waarom post je dit dan in OM? ;)

Het lijkt mij een probleem met je laptop of BIOS of iets in die richting. Als je hardeschijf zou weigeren, zou je nog altijd iets op je scherm moeten zien.

Move OM->CSL