Vragenlijst gebruikerservaringen Roughbooks ed.

Pagina: 1
Acties:

  • Joppe2012
  • Registratie: December 2012
  • Laatst online: 25-01-2023
Ik ben op zoek naar een enquete/vragenlijst over de ervaringen van gebruikers met mobiele apparatuur. Specifiek gaat het hier om Roughbooks/industriele tablets ed. Een aantal mensen heeft gedurende een drietal weken drie verschilende exemplaren in handen gehad. Uit hun ervaringen moet er uiteindelijk 1 type gekozen worden.
Is er iemand onder jullie die zo'n vragenlijst kent en nog liever mij er een verzie van wil/kan sturen?

http://www.motioncomputing.com.au/products/tablet_pc_f5.asp

http://business.panasonic...ed-toughbooks/cf-h2-field

http://business.panasonic...ggedized-toughbooks/cf-31

Verwijderd

die onderste panasonic toughbook word gebruikt door een bedrijf wat hier ook werkzaam is..
dat ding word alle kanten op gesmeten en valt heeeeeeel vaak.
hun gebruiken en willen al jaren niets anders

  • DeDooieVent
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 28-08 10:46
Wij gebruiken inmiddels de tweede generatie CF-19 van panasonic en zijn hier tevreden over, al moet ik zeggen dat het lijkt dat de tweede generatie vaker crasht (BSOD).

Aangezien wij op hoogte werken (>40m) overleeft geen laptop zo'n val. Wij hebben deze laptops vanwege hun weersbestendigheid en robuustheid. Ze worden door ons toegepast in de industriële dienstverlening (zware industrie).

Touchscreen is een leuk extra aan deze laptop maar wordt amper gebruikt, touch is te basaal (geen multitouch etc) daarbij is onze datainvoer extensief (heel veel waarnemingen en metingen, het toetsenboard was de reden om juist deze type's te gaan gebruiken, hiervoor hadden wij getest met kolibri tablets (en daarvoor Husky computers))

colibri: http://www.robust-pc.de/en/products/colibri/
Huskey: http://aliennerd.files.wo...1/1030649.jpg?w=595&h=446 (pre-win 98 tijdperk)

Verwijderd

Ik ben gebruiker van een Panasonic CF-52 toughbook. Wel exit windows7 32bit hello Windows7 64bit & Linux 64bit.

Indien men vragen heeft, dan hoor ik het wel. (CF-52 heeft volledige Linux support, omdat het zonder touchscreen is)