Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Wifi in treinen Arriva

Pagina: 1
Acties:

  • dennistd
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 01:28
De 38 stellen van Arriva die volgens het artikel (nieuws: Arriva gaat alle treinen voorzien van gratis internet via wifi-hotspots) nog geleverd moeten worden rijden al sinds 9 december rond op het spoor. Dit zijn de stellen voor de concessies Vechtdallijnen (14 stellen, Zwolle-Emmen) en Achterhoek (24 stellen, Apeldoorn-Zutphen, Zutphen-Winterswijk, Winterswijk-Arnhem en Arnhem-Tiel).

  • Keypunchie
  • Registratie: November 2002
  • Niet online
Overigens is er in de reacties over het artikel ook nog wat discussie over de wiskunde.
De 38 treinen die "nog geleverd moeten worden" (zie boven) plus de 51 treinen die al rijden zijn slechts 89 toestellen, terwijl het in de intro van het artikel over 99 treinen gaat. (zie ook de eerste reacties)

[ Voor 5% gewijzigd door Keypunchie op 19-12-2012 19:26 ]


  • dennistd
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 01:28
Dat klopt dan weer wel: iets eerder in die alinea wordt gesproken over 10 stellen die al wifi hebben. Dat zijn de tien stellen op de MerwedeLingeLijn (Dordrecht-Geldermalsen). De 51 stellen waar het ingebouwd moet gaan worden zijn de stellen die in Groningen en Friesland rijden. Die 10+51+38 maakt samen wel 99 stuks.

  • Keypunchie
  • Registratie: November 2002
  • Niet online
Dan kom je wel op de taalkundige flauwigheid dat je een trein die al wifi heeft, niet van WiFi-apparatuur "gaat voorzien". Die heb je al voorzien.

<de mierenneukermodus staat ON>

[ Voor 10% gewijzigd door Keypunchie op 20-12-2012 11:39 ]