Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier voor het Tweakers forum misschien geen alledaags probleem maar op het GoPro forum wisten ze niet direct een oplossing dus vandaar mijn oproep aan de trouwe tweakeraars.

Ik heb sinds pas een Andriod based Aldi smartphone (Wolfgang At-as45se) en ik heb een GoPro hero 2 camera. Nu ga ik binnenkort op wintersport vakantie, waar ik natuurlijk gebruik wil maken van mijn GoPro. Aangezien ik geen LCD scherm voor mij GoPro heb leek mij het gemakkelijk om mij smartphone als scherm te gebruiken om mijn filmpjes terug krijgen.

Dus mijn vraag aan alle tweakeraars heeft iemand een suggestie hoe ik mijn filmpjes geschoten op een GoPro hero 2 kan terug kijken op mijn smartphone? Of hoe ik een SD kaart kan uitlezen op een Andriod smartphone?

Cheers

  • CLB
  • Registratie: Oktober 2004
  • Niet online

CLB

Het is 'Android'

Hoe je geheugenkaartjes kunt uitlezen, geheugenkaartje in je telefoon stoppen? >:)
Met Android 4.1 kun je ook USB-OTG gebruiken, maar weet niet welke versie die telefoon heeft.

Asus Expertbook P5: 14,0" 2560x1600 mat IPS 144Hz / Intel Arc Graphics 140V / Intel Core Ultra 7 258V 4,8GHz/ 32GB RAM
2TB SSD / Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB A, USB C, Thunderbolt / 63Wh-accu / Windows 11 Pro 64 bit


Verwijderd

Topicstarter
CLB schreef op zondag 16 december 2012 @ 23:06:
Het is 'Android'

Hoe je geheugenkaartjes kunt uitlezen, geheugenkaartje in je telefoon stoppen? >:)
Met Android 4.1 kun je ook USB-OTG gebruiken, maar weet niet welke versie die telefoon heeft.
Beste Grammernazi,

Een Micro SD-kaart kan je uitlezen een SD-kaart in je smartphone stoppen gaat niet passen. Als je het verschil hier tussen niet weet. Maar wel zo'n reactie post ga ik je het verschil ook niet uitleggen. Dat zoek je maar zelf maar uit.

De telefoon draait op Android 4.0

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
En als jij zo gaat reageren, dan zoek je het inderdaad zelf maar uit :w

We willen je best helpen, maar met scheldwoorden houdt het hier snel op.

Dit topic is gesloten.