Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 491533

Topicstarter
Hoi allemaal,

Onlangs heb ik een Qware Tabby TB1507BL aangeschaft bij de intertoys. Ik ben een beetje wezen experimenteren. (ik ben aardig nieuw wat betreft android,tablets) Op het internet heb ik een CM9 versie gedownload en vervolgens deze nieuwe rom via een minisd card op de tablet geinstalleerd. het gevolg was dat de nieuwe android versie een grote resolutie aannam en de touchscreen reageerde niet meer. een aantal keren alles gewiped en andere roms geprobeerd te installeren... nu ben ik hopeloos op zoek naar de originele rom (het was versie android 4.0.4). qware kan mij hier niet bij helpen. en elk andere rom kan niet meer geinstalleerd worden ik krijg verschillende foutmeldingen, omdat ik waarschijnlijk niet over de juiste rom beschik.
ik snap dat ik nogal dom ben geweest en geen backup of wat dan ook heb. ik heb zeg maar meteen de rom over de bestaande geinstalleerd. via de reset knop acherop , biedt geen oplossing.
weet iemand van jullie of er ook iets van universele roms bestaat, of heeft iemand de originele rom ergens staan? het mag ook een eerdere android versie zijn. ik kan via google niks hier over vinden. enkel over de Pro3..

alvast bedankt. ;w